ФОТО: Жељко и Кристина конечно се согласија и ги закопаа воените секири

 

Откако можеби најстрогиот судија во жирито на Икс Фактор, Жељко Јоксимовиќ се скара со својата колешка Кристина Ковач бидејќи нашиот Даниел Кајмакоски го нарече потенцијален победник, конечно и двајцата ги закопаа воените секири и се согласија околу талентираниот Македонец.

- Сигурен сум дека Македонија веќе има пејач за Евровизија, напиша пејачот на што Кристина одговори: - Жељко како така зборуваш?????? А сега сериозно, секако дека има!

Па, нашиот Даниел конечно ги смири Кристина и Жељко.

 

05.12.2013 - 13:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега