ВИДЕО: Има само 4 години а е мајстор за билјард

 

Вунг Вака од Кина има само 4 години а е невиден талент за билјард. Неговиот татко вели дека тој игра без напор и дека не може да поверува колку е прецизен.

Дефинитивно повеќе од јасно е дека на ова момче му претстои успешна кариера.

05.12.2013 - 12:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега