Страотно: Еве како напаѓа ајкула (ВИДЕО)

 

Ако некогаш сте се запрашале како изгледа напад на ајкула...

05.12.2013 - 12:01

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега