ВИДЕО: „Те сакам" - кученце кое ќе ве разнежни

 

Овој пресладок миленик знае да каже Те сакам...

05.12.2013 - 11:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега