Трогателно видео за збогум на трагично загинатата ѕвезда Пол Вокер

 

Екипата од Универзал Пикчрс со видео кое се појави на Јутјуб се прости од славниот актер Пол Вокер кој го загуби животот и го зави целиот свет во црно.

За потсетување, актерот го загуби животот пред неколку денови во страотна сообраќајна несреќа, заедно со свој пријател. Тој зад себе ја остави својата 15-годишна ќерка.

Најновото продолжение на филмот  "Брзи и бесни" ќе се снима токму во чест на трагично загинатата ѕвезда.

 

05.12.2013 - 11:05

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега