Волшебно: Светот низ очите на астронаутите (ВИДЕО)

 

„Светот низ мојот прозорец“ е видео кое го направи Дејвид Патерсон и кое ќе ве остави без зборови...Уживајте...

05.12.2013 - 11:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега