Нова реклама на Меси и Коби Брајан

 

Лионел Меси и Коби Брајант снимија уште една неверојатно симпатична реклама за турската авиокомпанија „Туркиш ерлајнс“. Реклама која вреди да се погледне...

04.12.2013 - 16:43

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега