ВИДЕО: Адријана Лима ја откри тајната за совршена линија

 

Прекрасниот модел на Викторија Сикрет го одржува своето совршено тело со напорни тренизи, по боксување и редовно скока на јаже. Таа реши на своите обожаватели да им ја открие тајната, па сними видео од еден тренинг со својот тренер  Мајкл Олаџиде.

04.12.2013 - 16:40

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега