ВИДЕО: Куче кое танцува на песни од 80-тите - ова ќе ве насмее

 

Погледнете како ова куче танцува на песни од 80-тите , ова ќе ве насмее.

04.12.2013 - 16:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега