ФОТО: "Македонија веќе има претставник за Евровизија" - Жељко јавно го поддржа Даниел Кајмакоски

 

Српскиот пејач Жељко Јоксимовиќ кој важи за еден од најстрогите судии на шоуто Икс Фактор, јавно го поддржа нашиот Даниел Кајмакоски.

„ Сигурен сум дека Македонија веќе има претставник за изборот на песна за Евровизија во 2015 година #кајмакоски“, напиша пејачот на својот Твитер профил.

 

 

04.12.2013 - 16:14

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега