Автобусите на ЈСП сообраќаат по саботен возен ред

Поради акцијата "Ден на дрвото-Засади ја својата иднина", денеска автобусите на ЈСП сообраќаат по саботен возен ред.

Возниот ред е истакнат на веб-страната на ЈСП Скопје, во делот возни редови. 

27.11.2013 - 10:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа