ФОТО: Скопјанец со БМВ си доби порака "Не биди КРЕТЕН"

Дефинитивно сите возачи налетале на некој "возач" кој својот автомобил го паркирал така што никој друг да не може да излезе и влезе на паркинг просторот. Па, како што пренесува Вечер, скопјани се разлутиле на еден возач на БМВ поради тоа што не се паркирал убаво, па му оставиле порака дека е КРЕТЕН.

26.11.2013 - 10:24
Фото: 
Вечер

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега