ВИДЕО: Лисица која обожава да игра голф

Погледнете како оваа мала лисица ужива додека си игра со голф  топче.

25.11.2013 - 15:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега