ФОТО: Очајната домаќинка „облечена“ во кристали

Ева Лонгорија за потребите на списанието Ел  се фотографираше „облечена“ само во Сваровски кристали. Погледнете...

25.11.2013 - 15:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега