Хајди Клум ќе стане мајка по петти пат

Според пишувањето на германските медиуми 40-годишната германска манекенка Хајди Клум ќе добие и петто дете.

Таа е бремена со својот поранешен телохранител 41-годишниот Мартин Кристенсен. Манекенката веќе ја има ќерката 9-годишната Хелена од врската со претприемачот Флавио Бриатори, како и синовите 8-годишниот Хенри и 7-годишниот Јохан и 4-годишната ќерка Лу од бракот со пејачот Сил.

 Нејзиниот менаџер не сакал да ја коментира оваа вест.

25.11.2013 - 12:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега