ВИДЕО: Иделен маж за секоја жена - за 10 минути мие 50 садови

Погледнете го овој Кинез кој мие садови побрзо и од машина. Тој за само 10 минути измива околу 50 садови... Видео кое ќе ве насмее

25.11.2013 - 12:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега