ВИДЕО: Шекил О’Нил падна среде емисија

Шекил О’Нил падна среде студио. Погледнете како успеа да се лизне и да падне со цела тежина на подот.

 

25.11.2013 - 11:22

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега