ФОТО: Хурем го покажа трудничкото стомаче - поранешниот вереник не сака да слушне за бебето

Турската актерка, Мерием Узерли, или позната како Хурем конечно го покажа своето трудничко стомаче. 

Мерием  на Инстаграм ја постави оваа фотографија која веднаш го привлече вниманието на јавноста но и на семејството на поранешниот вереник на Мерием, Џан Атеш, кое почнало да врши притисоци врз него да го признае детето.

Поранешниот вереник на актерката на најпонишувачки начин, давајќи секакви изјави дека не ја сакал дека таа му била само забава и никогаш не планирал да има дете со неа. Овие изјави беа причината да падне во депресија. 

25.11.2013 - 10:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега