ВИДЕО: Среќа што не ги стегна срце - уште една хорор скриена камера

Актери на автобуска станица наместија кукла со нож која ги плаши случајните минувачи. Уште една во низата хорор скриени камери...

25.11.2013 - 10:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега