ВИДЕО: Ја воодушеви публиката на Икс Фактор - со солзи во очите пееше за својата покојна мајка

Ешли Вилиамс настапила на американскиот Х Фактор, каде се претставила со  ‘I will always love you’ песната  и ја посветила на својата покојна мајка.

Младата Ешли со солзи во очите ја испеала песната, а голем дел од публиката плачеле заедно со неа. Погледнете ја прекрасната изведба која нема да ве остави рамнодушни.

25.11.2013 - 10:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега