Проверете дали утре ќе бидете без електрична енергија

Како што информираат Регионалниот центар за управување со кризи на град СкопјеБез електрична енергија утре од 8:30 до 15:30 ќе останат дел од жителите од улицаta  „Божин Николов Силни“ во с. Горно Лисиче, општина Аеродром и корисниците од улицата „4-ти Јули“ зграда бр. 44 влез 1 општина Ѓорче Петров  од 9 до 15:30 часот

Без струја ќе бидат  и  дел од корисниците од улицата „Јуриј Гагарин“ бр. 18 и бр. 22 во општина Карпош од 9 до 11 часот и во време од 9 до 15 часот корисниците од дел од улицата бр. „20“ во с. Сарај,  улицата бр. „100“ во с. Кондово и горниот дел од с. Копаница во општина Сарај.

21.11.2013 - 16:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега