Барбара Стрејсенд пеела половина час и заработила 1,7 милиони долари

Барбара Стрејсенд за настап од половина час заработи неверојатни 1,7 милиони долари.

Ѕвездата пред група банкари  испеа 10 песни и заработи 1,7 милиони долари. 

Мини концертот на  Барбара Стрејсенд бил одржан минатиот петок во Линколн центарот во Њујорк.

13.11.2013 - 14:13

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега