ВИДЕО: Маче кое обожава вода

Сите знаеме дека животните мразат вода но со ова маче тоа  не е така. Погледнете како ужива додека е во вода.

13.11.2013 - 09:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега