ВИДЕО: Со задникот крши ореви

Погледнете го овј човек како крши ореви.

12.11.2013 - 12:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега