Боки13: Балканската естрада е една голема веце-школка!

Боки 13-ка не престанува да провоцира со своите коментари кои ги објавува на својот Фејсбук профил.

- Сите вие кои се занесувате дека сте големи естрадни ѕвезди, смешни сте ми. Сите вие сте обични фекалии!!! Балканската естрада е една голема веце-школка!!! Ај чао, Б-13 - напишал контроверзниот Боки 13.

 

12.11.2013 - 12:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега