ВИДЕО: Летечки пожарникар во Хрватска - погледнете како бурата го дигна во воздух

 

Хрватскиот поажникар Марио Томишиќ од Вировитица, Хрватска е вистинска YouTube ѕвезда по она што му се случи вчера. Погледнете го видеото. 

За среќа, Марио поминал без повреди.

12.11.2013 - 11:25

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега