Бизарно: 24 годишниот Даниел загинал откако испаднал од Голфот кој го возел

24 годишно момче загина откако во саботата вечерта испаднал од автмобилот кој го возел. Несреќата се случила во близина на српскиот град Неготин, кога 24 годишниот Даниел Николич, управувајќи со автомобил Голф, при голема брзина испаднал од седиштето и бил прегазен од автомобилот.
Како што јавуваат српските медиуми, тој вечерта се враќал од кафеана и возел многу брзо. Во еден момент испаднал од возилото бидејќи најверојатно не ја затворил добро вратата, а не бил ниту врзан со појасот.
Автомобилот го прегазил и тој полинал на лице место.
Бидејќи не бил сам во Голфот, полицијата истражувала, дали можеби некој од совозачите го турнал. Сепак, утврденое дека станува збор за несреќен случај

 

 

 

12.11.2013 - 11:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега