Приведен претседателот на стопанската комора на Хрватска

Хрватската полиција утрово го приведе Надан Видошевиќ.

Претседателот на хрватската стопанска комора Видошевиќ е осомничен за злоупотреба на положбата и областувањата, пренесува Јутарњи лист.

 

12.11.2013 - 10:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега