ВИДЕО: Руски војници го пејат хитот „Get Lucky“

Хорот составен од руски војници само за неколку дена го прегледале над милион луѓе.

Иако видеото станува се поппуларно, засега не се познати деталите поврзани  со него.

На снимката се прикажани руски војници во свечени униформи кои го пејат хитот на дуотот „Дафт Панк“, „Get Lucky’.

Погледнете ја оваа изведба...

12.11.2013 - 10:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега