ВИДЕО: Малата Илма повторно не воодушеви со својата изведба

 

Илма Карахмет го воодушеви Балканот со својата изведба на Икс Фактор. Малата Илма беше гостинка во една босанска телевизија која повторно покажа колку таа е одличен талент.  Погледнете ја изведбата на „Someone like you“ од Адел.

 

12.11.2013 - 10:00

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега