ФОТО: "Зборувај ми валкано" - овој разговор тргна во погрешна насока

12.11.2013 - 09:55
Фото: 
Навалица

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега