ВИДЕО: Десетгодишно момче знае да ја изговори секоја реченица наназад!

Десетгодишниот Камерон од Шкотска знае да ја изговори секоја реченица наназад. Во снимката која на Јутјуб ја постави неговиот татко, се гледа дека малото момче има навистина неверојатен талент. Погледнете...

12.11.2013 - 09:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега