ВИДЕО: Масовна тепачка на фудбалски меч од 3 лига во Слупчане

Натпреварот од викенд колото во Третата лига Север, помеѓу екипите на Беса и Башкими е прекинат при водство на домашните од 1-0 поради тепачка помеѓу играчите на двете екипи.

Еве што се случуваше во критичните минути на теренот во Слупчане:
 
 
 

11.11.2013 - 21:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега