ВИДЕО: Хрватски пожарникар буквално "летна" во воздух од силниот ветер

Силно невреме ја зафати Хрватска. На Јутјуб се појави снимка на која се гледа колку биле силни ветровите, кога успејаа да дигнат во воздух пожарникар кој беше качен на лим. Погледнете...

11.11.2013 - 14:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега