Ева Лонгорија ќе седне во градоначалничка фотелја?

Сексапилната актерка Ева Лонгорија сака да влезе во политичките води. СПоред „Female First“ Лонгорија планира да се кандидира за градоначалник на Сан Антонио.

-Ева сака да почне со мала работа. Ќе се кандидира за градоначалник на Сан Антонио, а во следните две години сака место во Сенатот, вели извор близок до актерката.

Лонгорија, пренесува „Female First“, за своите планови се консултирала и со нејзиниот пријател Џорџ Клуни.

09.11.2013 - 14:48

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега