ВИДЕО: И полицајците знаеле да се забавуваат - слушнете ја нивната изведба на „Get lucky“

Полицајците од хорот на руското Министерство за внатрешни работи одлично ја испеаја песната "Get lucky", зачинувајќи ја изведбата со танцување и урнебесен сценски настап.

 

09.11.2013 - 12:19

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега