Пијана мајка си го задушила своето бебе

 

22- годишната Јадина Моралес од Вашингтон , таа  додека го доела го задушила  своето бебе во семјниот дом. Таа била под дејство на алкохол. Беживотното тело  го пронашол таткото на бебето, Дејвид Брајант кога пробувал да го подигне од под градите на Јадина.

Мајката била толку пијана дури не била свесна дека со својата тежина го задушила своето дете. Таа не можела да се отрезни дури и кога нејзиното бебе го носеле со брза помош во болница.

Лекарите не можеле да го спасат бебето.

Несовесната мајка ќе биде осудена поради убиство на своето дете.

 

08.11.2013 - 16:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега