ВИДЕО: Бијонсе повторно изненади свој обожавател

 

Пејачката  Бијонсе, овие денови на коцертот во Австралија пријатно изненади уште еден обожавател.

Додека славната Queen B ја пеела „Ireplaceable“, еден од посетителите во публиката стоел до сцената и со својот Ајфон на пријателот му пренесувал се што се случува по пат  на видеоповик. Бијонсе тоа го видела и го зела мобилниот и рекла: - Ова ми е прв ваков видео повик, мило ми е што се запознавме.

После тоа продолжила да пее, а непознатиот повикувач од другата страна со мобилниот му покажа како изгледа да се биде на нејзината сцена.  

08.11.2013 - 15:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега