ВИДЕО: Јаде и спие - ова ќе ве насмее

 

На детенцево му се спие но сепак не го остава сладоледот. Ова преслатко видео ќе ве насмее.

08.11.2013 - 15:05

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега