ФОТО: На Кејт Мидлтон и побеле косата - кој ли ја нервира војвотката од Кембриџ?

 

Војвотката од кембриџ, Кејт Мидлтон, го привлекува вниманието на светските медиуми откако во последно време е забележана дека има бели влакна на косата.

Погледнете...

 

08.11.2013 - 14:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега