ВИДЕО: Најдобриот татко на светот повторно напаѓа

 

Времето кое го поминуваш со своето дете е бесценето. Ви текнува на еден татко кој преку забава и игра ги учи своите деца на потребните навики. Нормално тоа е BatDat. Ви прикажуваме едно најново видео од неговата колекција.

Погледнете како треба на децата да им се пренесуваат навиките.

 

 

08.11.2013 - 13:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега