ВИДЕО: Ова се најдобро потрошените пари

 

Девојче остава паричка во капата на еден уличен музичар. И оттука почнува градењето на една музичка приказна. Магнифисент!

Погледнете како на улица свират 100 луѓе од филхармониски оркестар, опера и хор.

 

08.11.2013 - 13:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега