ВИДЕО: Министерке, тоа не е Кристијано Роналдо!

 

Минисетерката за спорт на Франција го изнасмеа светот со гафот кој го направи. Таа на промоцијата на СП во Бразил го зема микрофонот за да се заблагодари на домаќините на приемот, но и да го најави обраќањето на еден од најдобрите напаѓачи на сите времиња и се беше во ред додека не го кажа името на Кристијано Роналдо. Погледнете...

08.11.2013 - 13:03

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега