ФОТО: Ја тужел сопругата бидејќи му родила грди деца

 

Еден човек ја тужел сопругата затоа што му родила прегрди деца, пренесуваат светските медиуми. Кинезот Џиен Фенг вели дека се шокирал кога сопругата го родила нивното прво дете. Тој не верувал дека е татко на детето и веднаш побарал да направи ДНК тест  но сепак тестото покажал деа токму тој е вистинскиот татко на детето.

-Кога ни се роди првата ќерка таа беше неверојатно грда. Беше толку грда, што дури ме ужаснуваше да ја гледам, вели тој.

Откако сопругата немала друга алтернатива таа му признала дека пред да го запознаае биле многу грда, направила неколку фотографија за таа да стане убавица. Џиен ја добил тужбата и 120.000 долари како отштета.

08.11.2013 - 13:05

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега