ВИДЕО: Тигар си игра со детенце- преслатко

 

Ова преслатко видео ќе ве намсее. Погледнете како тигарот си игра со ова мало детенце.

08.11.2013 - 12:49

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега