До каде отиде младинава - тројца момчиња силувале сограѓанка

 

Тројца момчиња од Зајачар беа приведени вчера окако полицијата ги осмничи за силување на сограќанка. Ужасното дело се случило во вторникот, а случајот го пријавила жртвата и навела дека еден од силувачите е нејзиното поранешно момче.

Девојката во неофицијалнен разговор со полицијата кажала дека нејзиното поранешно момче дошол кај неа со уште двајца другари. Сите тројца почнале да се иживуваат врз неа. Приведените момчиња признале дека имале сите тројца сексуален однос со девојката но потенцирале дека таа тоа го сакала. 

08.11.2013 - 12:41

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега