Тинејџер претепан во дворот на тетовската гимназија

 

36- годишната Б.К од с. Сараќино, Тетово пријави дека во понеделникот во дворот на гиманзијата „Кирил Пејчиновиќ“, двајца тинејџери прво вербално го навредувале нејзиниот син а потаоа го претепале. Полицијата превзема мерки за откривање на виновниците  и работи на рачистување на случајот.

 

08.11.2013 - 12:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега