ВИДЕО: Оваа мачка е шампион во скокање

 

Оваа мачка може да скокне дури 196 сантиметри во воздух. Таа е шампион во скокање. Погледнете...

08.11.2013 - 12:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега