Битолчанец за 200 денари натерал сексуално да го задоволи малолетничка која питачела

 

Битолчанец се самозадоволувал среде пазарот во Битола и тоа пред малолетничка, а потоа и приморал друга малолетничка да го задоволува! Се работи за 52-годишниот  Л.Р. од Могила кој во близина на пазарот во Битола се задоволувал на јавно место во присуство на малолетничка, а потоа во близина на Битола во својот автомобил качил брат и сестра на возраст од 16 и 14 години кои питачеле и за сума од 200 денари ја натерал малолетничката сексуално да го задовлува.

Монструмот си заработи соодветна кривична пријава.

08.11.2013 - 11:57

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега