Двајца гевгеличани претепале сограѓанин

 

Кравава расправија во центарот на Гевгелија. Полициската станица поднесе кривична пријава против 32- годишниот Т.А и 62- годишниот М.А за сторено кривично дело „ тешка телесна повреда“. На 11.09.2013 на паркинг наспроти казиното „Фламинго“, лицата Т.А и М.А му нанеле тешки телесни повреди на Н.А. 

08.11.2013 - 11:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега